În atenția elevilor școlii

a.) Planificarea elevilor pentru desfașurarea modulului „Acordarea primului ajutor calificat și aplicarea tehnicilor de descarcerare”

» Planificarea elevilor pentru desfașurarea modulului „Acordarea primului ajutor calificat și aplicarea tehnicilor de descarcerare” în cadrul Centrului de Formare și Pregătire în Descarcerare și Asistență Medicală de Urgență al Școlii de Subofițeri de Pompieri și Protecție Civilă „Pavel Zăgănescu” Boldești în perioada: 04÷28.02.2019

NOTĂ: Elevii care nu se regăsesc în tabel vor fi planificați ulterior pentru desfașurarea modulului „Acordarea primului ajutor calificat și aplicarea tehnicilor de descarcerare” la Centrele de Formare și Pregătire în Descarcerare și Asistență Medicală de Urgență din cadrul inspectoratelor județene pentru situații de urgență respectiv din cadrul Școlii de Subofițeri de Pompieri și Protecție Civilă „Pavel Zăgănescu” Boldești.

b.) Structura perioadei de școlarizare

• Structura perioadei de școlarizare a seriei nov.2018 - sept.2019 (Calificarea subofițeri de pompieri și protecție civilă)
  • Structura perioadei de școlarizare a seriei nov.2018 - sept.2019 (Calificarea maiștri militari auto)

Sigla scolii